STN83003
Tuote-esittely
Osa numero: STN83003
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223
lomakkeissa: STN83003.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
STN83003: n tekniset tiedot
Osa numero STN83003 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 396407 pcs Tietolomake STN83003.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 400V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 500mA
transistori tyyppi NPN Toimittaja Device Package SOT-223
Sarja - Virta - Max 1.6W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
Muut nimet 497-12274-2 Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen -
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 1.5A 1.6W Surface Mount SOT-223 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 16 @ 350mA, 5V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1mA Nykyinen - Collector (le) (Max) 1.5A
Perusosan osanumero STN83003
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STN749
STN749
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TRANS PNP 25V 3A SOT223
Varastossa: 336256 pcs
ladata: STN749.pdf
RFQ
STN851-A
STN851-A
Kuvaus: TRANS NPN 60V 5A SOT-22
Varastossa: 310919 pcs
ladata: STN851-A.pdf
RFQ
STN888
STN888
Kuvaus: TRANS PNP 30V 5A SOT-223
ladata: STN888.pdf
STN715
STN715
Kuvaus: TRANS NPN 80V 1.5A SOT-223
ladata: STN715.pdf
STN817A
STN817A
Kuvaus: TRANS PNP 80V 1.5A SOT-223
ladata: STN817A.pdf
STN724
STN724
Kuvaus: TRANS NPN 30V 3A SOT-223
ladata: STN724.pdf
STN9260
STN9260
Kuvaus: TRANS PNP 600V 0.5A SOT-223
ladata: STN9260.pdf
STN851
STN851
Kuvaus: TRANS NPN 60V 5A SOT-223
ladata: STN851.pdf
STN878
STN878
Kuvaus: TRANS NPN 30V 5A SOT-223