STP10NK80Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP10NK80Z Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP10NK80Z
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 800V 9A TO-220
lomakkeissa: STP10NK80Z.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STP10NK80Z: n tekniset tiedot
Osa numero STP10NK80Z Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 800V 9A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25695 pcs Tietolomake STP10NK80Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja SuperMESH™ RDS (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 4.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 190W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-7498-5
STP10NK80Z-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 800V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 800V 9A (Tc) 190W (Tc) Through Hole TO-220AB Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)