STP15N65M5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP15N65M5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP15N65M5
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N CH 650V 11A TO220
lomakkeissa: STP15N65M5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STP15N65M5: n tekniset tiedot
Osa numero STP15N65M5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N CH 650V 11A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31512 pcs Tietolomake STP15N65M5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220
Sarja MDmesh™ V RDS (Max) @ Id, Vgs 340 mOhm @ 5.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 125W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-12936-5
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 810pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 650V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 650V 11A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-220 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)