STP16CP596M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP16CP596M
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC LED DRIVER LINEAR 50MA 24SO
lomakkeissa: STP16CP596M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
STP16CP596M: n tekniset tiedot
Osa numero STP16CP596M Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC LED DRIVER LINEAR 50MA 24SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63547 pcs Tietolomake STP16CP596M.pdf
Jännite (min) 3V Jännitesyöttö (maksimi) 5.5V
Voltage - lähtö 16V Tyyppi Linear
topologia Shift Register Toimittaja Device Package 24-SO
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Muut nimet 497-4624-5
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 16
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus 25MHz himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 50mA 24-SO Nykyinen - Tuotos / kanava 50mA