STP30NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP30NF10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP30NF10
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 100V 35A TO-220
lomakkeissa: STP30NF10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STP30NF10: n tekniset tiedot
Osa numero STP30NF10 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 35A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52695 pcs Tietolomake STP30NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 15A, 10V
Tehonkulutus (Max) 115W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-7520-5
STP30NF10-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 100V 35A (Tc) 115W (Tc) Through Hole TO-220AB Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)