STP3NK100Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP3NK100Z Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP3NK100Z
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 2.5A TO-220
lomakkeissa: STP3NK100Z.pdf
  • Viesti
STP3NK100Z: n tekniset tiedot
Osa numero STP3NK100Z Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 2.5A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6265 pcs Tietolomake STP3NK100Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja SuperMESH™ RDS (Max) @ Id, Vgs 6 Ohm @ 1.25A, 10V
Tehonkulutus (Max) 90W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-7524-5
STP3NK100Z-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 601pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 1000V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 2.5A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-220AB Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 2.5A (Tc)