STP70N10F4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP70N10F4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP70N10F4
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 100V 65A TO-220
lomakkeissa: STP70N10F4.pdf
  • Viesti
STP70N10F4: n tekniset tiedot
Osa numero STP70N10F4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 65A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5680 pcs Tietolomake STP70N10F4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220-3
Sarja DeepGATE™, STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 30A, 10V
Tehonkulutus (Max) 150W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-8812-5
STP70N10F4-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 85nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 100V 65A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220-3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)