STP90NF03L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP90NF03L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP90NF03L
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 90A TO-220
lomakkeissa: STP90NF03L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STP90NF03L: n tekniset tiedot
Osa numero STP90NF03L Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 90A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63430 pcs Tietolomake STP90NF03L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 45A, 10V
Tehonkulutus (Max) 150W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-7535-5
STP90NF03L-ND
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 47nC @ 5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 90A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)