STPS10150CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10150CG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS10150CG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
lomakkeissa: STPS10150CG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPS10150CG: n tekniset tiedot
Osa numero STPS10150CG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101966 pcs Tietolomake STPS10150CG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 920mV @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2µA @ 150V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 5A
Perusosan osanumero STPS10150C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STPS0560Z
STPS0560Z
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 60V 500MA SOD123
Varastossa: 218976 pcs
ladata: STPS0560Z.pdf
RFQ
STPS10120CT
STPS10120CT
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Varastossa: 73882 pcs
ladata: STPS10120CT.pdf
RFQ
STPS10150CG-TR
STPS10150CG-TR
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK