STPS10LCD100CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10LCD100CFP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS10LCD100CFP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V 5A
lomakkeissa: STPS10LCD100CFP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPS10LCD100CFP: n tekniset tiedot
Osa numero STPS10LCD100CFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 120059 pcs Tietolomake STPS10LCD100CFP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 840mV @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package - Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.5µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 5A