STPS1L40M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1L40M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS1L40M
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITE
lomakkeissa: STPS1L40M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS1L40M: n tekniset tiedot
Osa numero STPS1L40M Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 187535 pcs Tietolomake STPS1L40M.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 460mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package STmite Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-216AA Muut nimet 497-3212-6
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 1A Surface Mount STmite
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 63µA @ 40V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A