STPS20H100CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20H100CG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20H100CG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
lomakkeissa: STPS20H100CG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS20H100CG: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20H100CG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41636 pcs Tietolomake STPS20H100CG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 770mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-14796-5
STPS20H100CG-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 4.5µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A Perusosan osanumero STPS20H100C