STPS20M60CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20M60CT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20M60CT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
lomakkeissa: STPS20M60CT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
STPS20M60CT: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20M60CT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58354 pcs Tietolomake STPS20M60CT.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 570mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-12294
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 10A Through Hole TO-220-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 65µA @ 60V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A Perusosan osanumero STPS20M60C