STPS20SM100SG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20SM100SG-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20SM100SG-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
lomakkeissa: STPS20SM100SG-TR.pdf
  • Viesti
STPS20SM100SG-TR: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20SM100SG-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4913 pcs Tietolomake STPS20SM100SG-TR.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 20A
Jännite - Breakdown D²PAK Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 497-12640-2
STPS20SM100SG-TR-ND
STPS20SM100SGTR
Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero STPS20SM100SG-TR
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 100V 20A Surface Mount D²PAK diodikonfiguraatiolla 30µA @ 100V
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 900mV @ 20A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 100V Kapasitanssi @ Vr, F 150°C (Max)