STPS2L40U
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2L40U Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS2L40U
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB
lomakkeissa: STPS2L40U.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
STPS2L40U: n tekniset tiedot
Osa numero STPS2L40U Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 688048 pcs Tietolomake STPS2L40U.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 430mV @ 2A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package SMB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 497-5574-2
STPS2L40U-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 2A Surface Mount SMB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 220µA @ 40V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 2A