STPS30120CTN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30120CTN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30120CTN
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
lomakkeissa: STPS30120CTN.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS30120CTN: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30120CTN Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41175 pcs Tietolomake STPS30120CTN.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 920mV @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Toimittaja Device Package TO-220AB Narrow Leads Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-15151-5
STPS30120CTN-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 15A Through Hole TO-220-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 15µA @ 120V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A