STPS30H100CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30H100CW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30H100CW
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
lomakkeissa: STPS30H100CW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STPS30H100CW: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30H100CW Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27025 pcs Tietolomake STPS30H100CW.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 800mV @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package TO-247-3 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-7560-5
STPS30H100CW-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-247-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A