STPS40M80CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40M80CT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS40M80CT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
lomakkeissa: STPS40M80CT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPS40M80CT: n tekniset tiedot
Osa numero STPS40M80CT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44849 pcs Tietolomake STPS40M80CT.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 735mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 80V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-11360-5
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 20A Through Hole TO-220-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 65µA @ 80V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 20A Perusosan osanumero STPS40M80C