STPS41H100CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS41H100CT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS41H100CT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
lomakkeissa: STPS41H100CT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS41H100CT: n tekniset tiedot
Osa numero STPS41H100CT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25675 pcs Tietolomake STPS41H100CT.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 800mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-6746-5
STPS41H100CT-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 20A Perusosan osanumero STPS41H100C