STPS61L45CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS61L45CW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS61L45CW
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3
lomakkeissa: STPS61L45CW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STPS61L45CW: n tekniset tiedot
Osa numero STPS61L45CW Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19597 pcs Tietolomake STPS61L45CW.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 560mV @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Toimittaja Device Package TO-247-3 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-7570-5
STPS61L45CW-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 30A Through Hole TO-247-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.5mA @ 45V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 30A