STPSC12H065D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC12H065D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPSC12H065D
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 650V 12A TO220AC
lomakkeissa: STPSC12H065D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPSC12H065D: n tekniset tiedot
Osa numero STPSC12H065D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 650V 12A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22613 pcs Tietolomake STPSC12H065D.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.75V @ 12A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 650V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-2 Muut nimet 497-15246-5
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 650V 12A Through Hole TO-220AC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 120µA @ 650V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 12A
Kapasitanssi @ Vr, F 600pF @ 0V, 1MHz