STS10P4LLF6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS10P4LLF6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS10P4LLF6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET P-CH 40V 10A 8SOIC
lomakkeissa: STS10P4LLF6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STS10P4LLF6: n tekniset tiedot
Osa numero STS10P4LLF6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET P-CH 40V 10A 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 162234 pcs Tietolomake STS10P4LLF6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA (Min) Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja STripFET™ F6 RDS (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 3A, 10V
Tehonkulutus (Max) 2.7W (Ta) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 497-15483-2
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3525pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 4.5V
FET tyyppi P-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 40V
Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 40V 10A (Ta) 2.7W (Ta) Surface Mount 8-SO Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)