STS12NH3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS12NH3LL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS12NH3LL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 12A 8-SOIC
lomakkeissa: STS12NH3LL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STS12NH3LL: n tekniset tiedot
Osa numero STS12NH3LL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 12A 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 143194 pcs Tietolomake STS12NH3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 10.5 mOhm @ 6A, 10V
Tehonkulutus (Max) 2.7W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 497-4122-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 965pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 12A (Tc) 2.7W (Tc) Surface Mount 8-SO Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)