STTH12R06G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH12R06G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH12R06G
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 12A D2PAK
lomakkeissa: STTH12R06G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STTH12R06G: n tekniset tiedot
Osa numero STTH12R06G Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 12A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48157 pcs Tietolomake STTH12R06G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2.9V @ 12A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 45ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 497-3814-5 Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 12A Surface Mount D2PAK Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 45µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 12A Kapasitanssi @ Vr, F -
Perusosan osanumero STTH12R06
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STTH12R06G-TR
STTH12R06G-TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 12A D2PAK