STTH16BC065CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH16BC065CT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH16BC065CT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 650V 16A TO220AB
lomakkeissa: STTH16BC065CT.pdf
  • Viesti
STTH16BC065CT: n tekniset tiedot
Osa numero STTH16BC065CT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY GP 650V 16A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5447 pcs Tietolomake STTH16BC065CT.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3.2V @ 8A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 650V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 40ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet 497-11090-5 Käyttölämpötila - liitäntä -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 650V 16A Through Hole TO-220-3
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 16A