STTH20002TV1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH20002TV1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH20002TV1
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 200V 120A ISOTOP
lomakkeissa: STTH20002TV1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
STTH20002TV1: n tekniset tiedot
Osa numero STTH20002TV1 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE MODULE 200V 120A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3141 pcs Tietolomake STTH20002TV1.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.05V @ 100A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package ISOTOP® Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 50ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case ISOTOP
Muut nimet 497-3819-5 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 2 Independent Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Standard 200V 120A Chassis Mount ISOTOP
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 120A