STTH30R06PI
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH30R06PI Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH30R06PI
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 30A DOP3I
lomakkeissa: STTH30R06PI.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STTH30R06PI: n tekniset tiedot
Osa numero STTH30R06PI Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 30A DOP3I Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20205 pcs Tietolomake STTH30R06PI.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.85V @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package DOP3I Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 70ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Muut nimet 497-4632-5 Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 30A Through Hole DOP3I Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 25µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 30A Kapasitanssi @ Vr, F -