STTH6006W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH6006W Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH6006W
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 60A DO247
lomakkeissa: STTH6006W.pdf
  • Viesti
STTH6006W: n tekniset tiedot
Osa numero STTH6006W Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 60A DO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14374 pcs Tietolomake STTH6006W.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.85V @ 60A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package DO-247 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 85ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case DO-247-2 (Straight Leads)
Muut nimet 497-7599-5
STTH6006W-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 60A Through Hole DO-247 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 60A Kapasitanssi @ Vr, F -