STTH60P03SW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH60P03SW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH60P03SW
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 300V 60A TO247-3
lomakkeissa: STTH60P03SW.pdf
  • Viesti
STTH60P03SW: n tekniset tiedot
Osa numero STTH60P03SW Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 300V 60A TO247-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23392 pcs Tietolomake STTH60P03SW.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Toimittaja Device Package TO-247-3 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-4416-5
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 300V 60A Through Hole TO-247-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 300V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 60A