STU3N45K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU3N45K3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STU3N45K3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 450V 1.8A IPAK
lomakkeissa: STU3N45K3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Viesti
STU3N45K3: n tekniset tiedot
Osa numero STU3N45K3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 450V 1.8A IPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 105747 pcs Tietolomake STU3N45K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I-PAK
Sarja SuperMESH3™ RDS (Max) @ Id, Vgs 3.8 Ohm @ 500mA, 10V
Tehonkulutus (Max) 27W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Muut nimet 497-12362
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 150pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 450V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 450V 1.8A (Tc) 27W (Tc) Through Hole I-PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 1.8A (Tc)