STU65N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU65N3LLH5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STU65N3LLH5
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N CH 30V 65A IPAK
lomakkeissa: STU65N3LLH5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STU65N3LLH5: n tekniset tiedot
Osa numero STU65N3LLH5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N CH 30V 65A IPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 69279 pcs Tietolomake STU65N3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I-PAK
Sarja STripFET™ V RDS (Max) @ Id, Vgs 7.3 mOhm @ 32.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 50W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Muut nimet 497-13446
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1290pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 65A (Tc) 50W (Tc) Through Hole I-PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)