STW11NB80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW11NB80 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STW11NB80
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 800V 11A TO-247
lomakkeissa: STW11NB80.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
STW11NB80: n tekniset tiedot
Osa numero STW11NB80 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 800V 11A TO-247 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 21878 pcs Tietolomake STW11NB80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-247-3
Sarja PowerMESH™ RDS (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 5.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 190W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-2789-5
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2900pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 800V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 800V 11A (Tc) 190W (Tc) Through Hole TO-247-3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)