STW45NM50FD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW45NM50FD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STW45NM50FD
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 500V 45A TO-247
lomakkeissa: STW45NM50FD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
150 pcs
  • Viesti
STW45NM50FD: n tekniset tiedot
Osa numero STW45NM50FD Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 45A TO-247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7940 pcs Tietolomake STW45NM50FD.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-247-3
Sarja FDmesh™ RDS (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 22.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 417W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-2718-5
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 500V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 45A (Tc) 417W (Tc) Through Hole TO-247-3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)