STW75N20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW75N20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STW75N20
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 200V 75A TO-247
lomakkeissa: STW75N20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
STW75N20: n tekniset tiedot
Osa numero STW75N20 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 200V 75A TO-247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38437 pcs Tietolomake STW75N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-247-3
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 37A, 10V
Tehonkulutus (Max) 190W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-5320-5
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3260pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 84nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 200V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 200V 75A (Tc) 190W (Tc) Through Hole TO-247-3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)