STY34NB50
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STY34NB50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STY34NB50
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 500V 34A MAX247
lomakkeissa: STY34NB50.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
150 pcs
  • Viesti
STY34NB50: n tekniset tiedot
Osa numero STY34NB50 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 34A MAX247 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9906 pcs Tietolomake STY34NB50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package MAX247™
Sarja PowerMESH™ RDS (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 17A, 10V
Tehonkulutus (Max) 450W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-2680-5
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 9100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 223nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 500V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™ Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 34A (Tc)