T1635-600G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T1635-600G-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: T1635-600G-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A D2PAK
lomakkeissa: T1635-600G-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
T1635-600G-TR: n tekniset tiedot
Osa numero T1635-600G-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39799 pcs Tietolomake T1635-600G-TR.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Alternistor - Snubberless Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja Snubberless™ Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-6594-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Surface Mount D2PAK Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 16A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 160A, 168A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 35mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 35mA kokoonpano Single