T2035H-600TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T2035H-600TRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: T2035H-600TRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
lomakkeissa: T2035H-600TRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
T2035H-600TRG: n tekniset tiedot
Osa numero T2035H-600TRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 92213 pcs Tietolomake T2035H-600TRG.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Alternistor - Snubberless Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja Snubberless™ Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-6209-5
Käyttölämpötila -30°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 20A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 20A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 200A, 210A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 35mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 35mA kokoonpano Single