T2550H-600TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T2550H-600TRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: T2550H-600TRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
lomakkeissa: T2550H-600TRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
T2550H-600TRG: n tekniset tiedot
Osa numero T2550H-600TRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55073 pcs Tietolomake T2550H-600TRG.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Alternistor - Snubberless Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja Snubberless™ Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 25A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 250A, 260A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 75mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA