T405-700B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T405-700B-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: T405-700B-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC SENS GATE 700V 4A DPAK
lomakkeissa: 1.T405-700B-TR.pdf2.T405-700B-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
T405-700B-TR: n tekniset tiedot
Osa numero T405-700B-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC SENS GATE 700V 4A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94201 pcs Tietolomake 1.T405-700B-TR.pdf2.T405-700B-TR.pdf
Jännite - Off State 700V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Logic - Sensitive Gate Toimittaja Device Package DPAK
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-5265-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 4A Surface Mount DPAK Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 4A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 30A, 31A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 10mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 5mA kokoonpano Single