T810-600B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T810-600B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: T810-600B
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC SENS GATE 600V 8A DPAK
lomakkeissa: T810-600B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Viesti
T810-600B: n tekniset tiedot
Osa numero T810-600B Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC SENS GATE 600V 8A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67571 pcs Tietolomake T810-600B.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Logic - Sensitive Gate Toimittaja Device Package DPAK
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-16218-5
T810-600B-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Surface Mount DPAK Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 80A, 84A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 15mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 10mA kokoonpano Single