TN5050H-12WY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN5050H-12WY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TN5050H-12WY
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus SCR 50A 1200V AUTO TO247
lomakkeissa: TN5050H-12WY.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
TN5050H-12WY: n tekniset tiedot
Osa numero TN5050H-12WY Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus SCR 50A 1200V AUTO TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9633 pcs Tietolomake TN5050H-12WY.pdf
Jännite - On State (VTM) (Max) 1.55V Jännite - Off State 1.2kV
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1V Toimittaja Device Package TO-247-3
Sarja Automotive, AEC-Q101 SCR Tyyppi Standard Recovery
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-15449-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 1.2kV 80A Standard Recovery Through Hole TO-247-3
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 80A Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 51A
Nykyinen - Off State (Max) 5µA Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 580A, 633A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 100mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA