TN805-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN805-600B-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TN805-600B-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus SCR 8A 5MA 600V DPAK
lomakkeissa: TN805-600B-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
TN805-600B-TR: n tekniset tiedot
Osa numero TN805-600B-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus SCR 8A 5MA 600V DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 165847 pcs Tietolomake TN805-600B-TR.pdf
Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V Jännite - Off State 600V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V Toimittaja Device Package DPAK
Sarja - SCR Tyyppi Standard Recovery
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Muut nimet 497-6769-2
TN805-600B-TR-ND
TN805600BTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 600V 8A Standard Recovery Surface Mount DPAK
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 5A
Nykyinen - Off State (Max) 5µA Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 70A, 73A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 25mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 5mA