TPA200RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TPA200RL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPA200RL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus THYRISTOR 200V 150A DO15
lomakkeissa: TPA200RL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
TPA200RL: n tekniset tiedot
Osa numero TPA200RL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus THYRISTOR 200V 150A DO15 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 146643 pcs Tietolomake TPA200RL.pdf
Jännite - Off State 200V Jännite - breakover 267V
Sarja TPA, TRISIL™ Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-204AC, DO-15, Axial Muut nimet 497-8069-1
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 25pF