TS820-600B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS820-600B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TS820-600B
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus SCR 8A 20MA 600V DPAK
lomakkeissa: TS820-600B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Viesti
TS820-600B: n tekniset tiedot
Osa numero TS820-600B Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus SCR 8A 20MA 600V DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71044 pcs Tietolomake TS820-600B.pdf
Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V Jännite - Off State 600V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 800mV Toimittaja Device Package DPAK
Sarja - SCR Tyyppi Sensitive Gate
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Muut nimet 497-16225-5
TS820-600B-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 600V 8A Sensitive Gate Surface Mount DPAK
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 5A
Nykyinen - Off State (Max) 5µA Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 70A, 73A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 5mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 200µA
Perusosan osanumero TS820
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TS81
TS81
valmistajat: Vector Electronics & Technology, Inc.
Kuvaus: T-STRUT 1" X 8.12" ALUMINUM