TYN1012TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TYN1012TRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TYN1012TRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus SCR 12A 100V 30MA TO-220AB
lomakkeissa: TYN1012TRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TYN1012TRG: n tekniset tiedot
Osa numero TYN1012TRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus SCR 12A 100V 30MA TO-220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60788 pcs Tietolomake TYN1012TRG.pdf
Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V Jännite - Off State 1kV
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - SCR Tyyppi Standard Recovery
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet 497-12730-5
TYN1012TRG-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 1kV 12A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 12A Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 8A
Nykyinen - Off State (Max) 5µA Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 140A, 145A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 15mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 5mA