UPSD3233B-40T6T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPSD3233B-40T6T
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP
lomakkeissa: UPSD3233B-40T6T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
UPSD3233B-40T6T: n tekniset tiedot
Osa numero UPSD3233B-40T6T Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12261 pcs Tietolomake UPSD3233B-40T6T.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Nopeus 40MHz
Sarja µPSD RAM Koko 8K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 160KB (160K x 8)
oheislaitteet LVR, POR, PWM, WDT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 52-LQFP Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 37
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 160KB (160K x 8) FLASH