UPSD3253BV-24T6
Tuote-esittely
Osa numero: UPSD3253BV-24T6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP
lomakkeissa: UPSD3253BV-24T6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
960 pcs
  • Viesti
UPSD3253BV-24T6: n tekniset tiedot
Osa numero UPSD3253BV-24T6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9709 pcs Tietolomake UPSD3253BV-24T6.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Nopeus 24MHz
Sarja µPSD RAM Koko 32K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 160KB (160K x 8)
oheislaitteet LVD, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 52-LQFP Muut nimet 497-2375
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 37 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 160KB (160K x 8) FLASH Datamuuntimet A/D 4x8b