UPSD3434EV-40T6
Tuote-esittely
Osa numero: UPSD3434EV-40T6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 288KB FLASH 52TQFP
lomakkeissa: UPSD3434EV-40T6.pdf
  • Viesti
UPSD3434EV-40T6: n tekniset tiedot
Osa numero UPSD3434EV-40T6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 8BIT 288KB FLASH 52TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13090 pcs Tietolomake UPSD3434EV-40T6.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Nopeus 40MHz
Sarja µPSD RAM Koko 8K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 288KB (288K x 8)
oheislaitteet LVD, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 52-TQFP Muut nimet 497-4912
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 35 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 288KB (288K x 8) FLASH Datamuuntimet A/D 8x10b