VIPER50ASP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER50ASP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VIPER50ASP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
lomakkeissa: VIPER50ASP.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
VIPER50ASP: n tekniset tiedot
Osa numero VIPER50ASP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 41331 pcs Tietolomake VIPER50ASP.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Jännite - käynnisty 11V
Jännite - Breakdown 700V topologia Flyback
Toimittaja Device Package 10-PowerSO Sarja VIPER™
Virta (wattia) 50W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Output Isolation Isolated
Muut nimet Q2136235A Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus - Switching Up to 200kHz Vianmääritys Current Limiting, Over Temperature
Käyttömäärä - Yksityiskohtainen kuvaus Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO