VND10BSP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND10BSP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VND10BSP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10
lomakkeissa: VND10BSP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
VND10BSP: n tekniset tiedot
Osa numero VND10BSP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26692 pcs Tietolomake VND10BSP.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 6 V ~ 26 V
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package 10-PowerSO
Sarja - Rds On (Typ) 100 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case PowerSO-10 Exposed Bottom Pad lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration High Side Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet Status Flag
Vianmääritys Open Load Detect, Over Temperature Nykyinen - Output (Max) 3.4A
Perusosan osanumero VND10B
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
VND10B(011Y)
VND10B(011Y)
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC SMART PWR SSR 2CH PENTAWATT-5
Varastossa: 48702 pcs
ladata: VND10B(011Y).pdf
RFQ
VND10N06
VND10N06
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 10A DPAK
Varastossa: 115377 pcs
ladata: VND10N06.pdf
RFQ
VND10N06-1
VND10N06-1
Kuvaus: MOSFET POWER 60V 10A IPAK